O nás

Váš spolehlivý partner v oblasti elektroinstalací

S týmem zkušených profesionálů, který se vyznačuje důkladností, odborností a pečlivostí, vytváříme pro naše zákazníky bezpečné a efektivní řešení. Ať už potřebujete realizovat malý projekt nebo velkou instalaci, jsme tu pro vás s naší odborností a zkušenostmi.

Budujte s týmem profesionálů​

Specializujeme se na montáž kvalitních elektroinstalací a zabezpečovacích systémů.

Máme více než desetiletou tradici v oboru. Díky bohatým zkušenostem, technickému know-how a individuálnímu přístupu k zákazníkům jsme se stali jedním z předních poskytovatelů elektroinstalačních a zabezpečovacích služeb na jihu Moravy.

0 +
Realizovaných zakázek
0 +
Spokojených zákazníků
0
Let zkušeností

Certifikace a osvědčení

Naše práce je podložena širokým spektrem certifikátů a osvědčení, jako je Top Česká Firma 2023 a Prověřená Společnost 2023. Dále se pyšníme i stříbrným partnerstvím se společností Jablotron a odbornou certifikací pro revizní činnost.

Díky tomu poskytujeme až 10 letou záruku na naše elektroinstalace a 20 letou na systémy podlahového vytápění RAYCHEM.

Co říkají naši zákazníci

Přečtěte si, co říkají naši zákazníci o našich službách a práci, kterou pro ně vykonáváme. Naše reference jsou důkazem našeho závazku k vynikající kvalitě, odbornosti a klientskému servisu. Těšíme se, že se stanete dalším spokojeným zákazníkem.

Spolupráci v rámci elektroprací na této akci jsme si představovali přesně takto. Firma ELV-INSTAL, s.r.o., Hodonín, přijela zaměřit stavbu, navrhla řešení a zrealizovala celý projekt. Návrh řešení byl doslova během pár dní na stole. Po odsouhlasení cenové nabídky jsme dali akci zelenou. Samotné provedení bylo rychlé a přesně dle našich požadavků. Revize a užívání byly ze strany ELV-INSTAL během cca 14 dní předány do provozu. Tímto děkujeme panu Válkovi a jeho týmu za spolupráci. Můžeme jen doporučit.

Pro kolaudaci rodinného domu v Mutěnicích jsme nějak pozapomněli na realizaci hromosvodu. Naštěstí mi dal známý kontakt na ELV-INSTAL s.r.o., Hodonín. Pan Válek přijel v průběhu pár dní a začal řešit chybějící hromosvod. Samotné osazení hromosvodu bylo hotové během jednoho dne, a potřebné dokumenty byly do týdne ve schránce. Kolaudace zdárně proběhla, a my už bydlíme. Díky tomu jsme vše stihli. Děkujeme firmě ELV-INSTAL s.r.o., Hodonín, za rychlé a profesionální řešení.

S odvedenou prací firmy ELV-INSTAL jsem spokojena. I když jsem musela čekat, až se jim uvolní termín, tak to stálo za to. Nejenom, že se nezalekli komplikované celkové opravy elektroinstalace v domě po tornádu, ale navrhli i nová inovativní řešení a byli ochotni vyměnit i dodané zařízení za jiné dle mého přání. Menší reklamace z mé strany odstranili bez problémů a průtahů. Jednání se zástupcem firmy, panem Válkem, bylo vždy příjemné, bezproblémové a korektní.

V dnešní hektické a nepřehledné době jsme měli velké štěstí, že jsme oslovili firmu ELV-INSTAL. Realizovala všechny elektropráce, od vysekání drážek do panelu v celém bytě, přes natažení kabelů a instalaci zásuvek, osvětlení včetně kuchyňské linky, el. rozvaděče, až po neposlední řadě nezbytné revizní zprávy. Jednání s majitelem bylo velmi vstřícné, věcné a rychlé. Především bychom však chtěli vyzvednout jejich spolehlivost. Rekonstrukce bytu a především elektroinstalace jsme se velmi obávali, a jsme rádi, že můžeme aspoň touto formou firmě ELV-INSTAL poděkovat a s klidným svědomím doporučit těm, kteří se rozhodnou stavět nebo rekonstruovat své bydlení.

Dobrý den, dovolte mi poděkovat za výbornou komunikaci, plánování, rychlost a perfektně odvedenou práci ze strany firmy ELV-INSTAL. Potřeboval jsem předělat celý domovní rozvaděč a potřeboval jsem to rychle. Pan majitel mi vyšel ve všem vstříc a vše provedli velmi rychle, perfektně a v rámci možností i čistě. To ocenila hlavně moje žena při úklidu 🙂 Rozvaděč je hotový a my spokojení, vše proběhlo tak, jak jsme se domluvili. Od všeho jsme dostali revizní zprávu a schéma zapojení, prostě paráda. Čekají nás ještě nějaké úpravy v domě, a přesně vím, na koho se obrátím. Děkujeme moc.

Firmu ELV-INSTAL můžu na základě vlastní zkušenosti jen doporučit. Naprosto profesionální přístup pana Válka, od začátku až do konce. Vše provedeno dle dohody, jak termín, tak cena. Velmi rychlá realizace a dodržení dohodnutých podmínek. Jedná se o jedinou firmu v okolí, která ihned reagovala na poptávku, velmi dobře komunikovala a vše realizovala od zaměření, přes cenový návrh, realizaci, až po revizní zprávu, bez komplikací. Za mě je to TOP a 10/10.

Společnost ELV-INSTAL pana Válka jsem oslovil na základě reklamy. Od samotného počátku byl pan Válek velmi časově ochotný. V rámci elektroinstalace a návrhu pro výstavbu rodinného domu (RD) poskytl bohaté zkušenosti a poradil si se vším. Spolupráce byla skvělá, a jsem rád, že jsem pana Válka oslovil a provedli jsme celou elektroinstalaci pro náš RD

Firma ELV-INSTAL nám zajištovala kompletní elektroinstalaci v naší novostavbě v Rajhradě včetně zabezpečení Jablotron. Se spoluprácí jsme byli spokojeni. Firma ochotně realizovala všechny naše požadavky a vždy doporučila nějaké vhodné řešení. Rádi oslovíme tuto firmu i v budoucnu.

Se společností ELV-Instal spolupracujeme na realizaci komplexních rekonstrukcí komerčních prostor. Realizace je vždy na vysoké odborné úrovni, a zkušenosti a vstřícnost této společnosti jsou velmi přínosné.

Oceňuji flexibilní a otevřený přístup k našim požadavkům, kvalitní provedení, dobrou komunikaci a férový přístup až do konce. Díky za to.

Napište nám

IČO: 07798393
DIČ: CZ07798393

Spisová značka: C 307789 vedená u Městského soudu v Praze